11 Şubat 2015 Çarşamba

Vaillant Kombi Servisi

kombi servisi, içiniz rahat tercih edebileceğiniz bir servis olduğunu size ilk telefonunuzda hissettirecektir. Kombinizi Vaillant kombi servisine  gönül rahatlığı ile sorunlarının tamir edilmesi bakımının yapılması için , güler yüzlü ve işini bilen personelimiz bir telefon uzağınızdadır. Alanında en uzman kadro, kombi konusunda  tecrübeli ve kendini geliştirmiş ustalarımız , güler yüzlü ve işini bilen personelimiz  , araçlarımız ve de  teknik elemanlarımızla ihtiyacınız olan her an sizlere hizmet sunmaktan memnun olacağız ve bu memnuniyeti sürekli kılmak en büyük hedeflerimizden biridir.
vaillant kombi servisi

     Vaillant kombi servisi olarak en büyük hedefimiz müşteri memnuniyetimizdir. Müşteri memnuniyetinin bizim için önemi , kombi servisi hizmetimiz sadece kombiniz de arıza olduğunda ihtiyaç duyacağınız bir hizmet değildir , kombinizin yaz – kış mevsim bakımı, kombi için rutin kontroller, kombinizin kurulumu, kombinizin taşınması, kombinizin arızaları ve bunların yanında kombi dışında ki tesisat olan, petek ve borular  ile diğer ekipmanların bakım, tamir ve yenilenmesi olarak sayılabilir. Tüm bu nedenlerle kombi arızanızı düzelterek , kombinizi tamir etmek bizim tek işimiz değil, kombinizle ilgili ne zaman bir sorun olursa sizlere sadece bir telefon kadar uzak olduğumuzu kombideki en ufak sorunlarda bile bizleri güvenle arayıp bize bildirmenizi temel görevlerimiz olarak görüyoruz.
Vaillant kombi servisleri Türkiye ’nin her şehir ve semtinde sizlere kaliteli, müşteri odaklı hizmet veriyoruz. Kombiniz de arıza olması durumunda ya da olası arızalara engel olarak tüm bakımları yapabilmek için bir telefon kadar uzağınızda güler yüzlü personelimizle sizleri  bekliyoruz. Kombiniz tam anlamıyla işlevini kaybetmesi, görevlerini yerine getirmemesi ya da hiç çalışmadığı anlarda müşterinin servisi aramanız dışında Vaillant kombi servisi olarak sadece kombiniz arıza yaptığında veya bozulduğunda değil ,  kış ayları yakşamladan önce mutlaka kombinizi bizlere göstermeniz, kış bakımının da yapılması, çok ekonomik rakamlarla sizi çok çok büyük kombi tamiratı masraflarından kurtaracaktır. Hatta sadece kombi değil kombi ve diğer yardımcı boru, petek ve dış tesisat masrafından kurtaracaktır. Kombinizin yıllık bakımını bizlere yaptırıp , artık hiçbir korku yaşamadan içiniz rahat bir şekilde kışı geçirebilirsiniz.

Vaillant Kombi Fiyatları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.